top of page

ДРУК НА ПАЗЛАХ

Друк фото на картонних пазлах

Печать фото на пазлах

ПАЗЛИ А3
картон

АКЦІЯ

Пазл А3 (300 ел.): 290грн

Пазл А3 (200 ел.): 290грн

Печать фото на пазлах крупные

ПАЗЛИ А4
картон

Пазл А4 (24 ел.)170грн

Пазл А4 (120 ел.): 170грн

Печать фото на пазлах сердце

ПАЗЛИ ІНШІ
картон

Пазл серце: 180грн

Пазл А5 (60 ел.): 100грн

Друк фото на магнітних пазлах

Печать фото на магнитных пазлах

МАГНІТНИЙ ПАЗЛ
АЗ

Пазл А3(300ел.):375грн

МАГНІТНИЙ ПАЗЛ
А4

OJXEP01.png

Пазл А4 (120ел.) 240грн

МАГНІТНИЙ ПАЗЛ
серце

2020-02-19_DSC01331_L1_2048px.jpg

Пазл  (75ел.) 240грн

Додатково до пазлів можна замовити:

Фото для збирання

Як замовити друк пазла з фото?

  1. Виберіть розмір і кількість деталей.

  2. Завантажте потрібне зображення.

  3. Отримайте готовий виріб обраним способом доставки.

Варіанти друку на пазлах

Наші персоналізовані фото пазли можна замовити в самих різних варіантах, як вертикальних, так і горизонтальних. Ви також можете перетворити свою фотографію в магнітний пазл або ж вибрати варіант у формі серця. Ще однією популярною додатковою послугою є додавання написів. Наші дизайнери помістять необхідний текст на макет перед друком.

 

Картонні і магнітні пазли. На нашому сайті можна замовити друк на картонних або магнітних пазлах прямокутної форми і в формі серця в декількох розмірах.

Ми використовуємо тільки кращі матеріали, а також інноваційні та точні рішення для друку пазлів з вашим фото, щоб створювати шедеври, які витримають випробування часом.

 

Розміри пазлів. Стандартні пазли з фото мають розміри А5 - 15х20 см, А4 - 20х30 см і А3 - 30х40 см. Пазли в формі серця: А4 - 20х20 см і А3 - 30х30 см. Друк пазлів з вашим фото здійснюється "під обріз", тому реальні розміри готових виробів можуть відрізнятися на кілька міліметрів.

Чому обирають Podaro4ek

Гарантія якості. Ваші фотографії будуть надруковані з використанням високоякісних матеріалів, які забезпечать яскраві кольори і чіткість зображення. Ми використовуємо гострі ріжучі інструменти, щоб шматочки були викарбувані якісно, ​​а міцна основа гарантує, що деталі збережуть форму довгі роки.

 

До 300 елементів. При замовленні ви можете вибрати потрібний вам розмір друку пазла і кількість деталей: від 35 до 252. Створюйте разом з Podaro4ek по-справжньому індивідуальні подарунки, адже для нас немає нічого важливішого, ніж ваше повне задоволення від нашої продукції.

 

Можливість додавання святкової рамки. Хочете зробити пазл ще більш персоналізованих? Оформіть зображення в цікаву рамочку, відповідну до нагоди. Ви можете вибрати підходящий варіант фону фотографії з нашої бази і вказати при замовленні в примітках.

 

Швидке виконання, оперативна доставка. Ми виготовляємо пазли в Києві, а доставку здійснюємо в усі міста і населені пункти України Новою Поштою. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб виготовити пазли з вашим фото якнайшвидше.

 

Для складання пазлу ви можете замовити роздруковану фотографію розміром 10х15 см.

Кому підходить друк пазлів з фото?

Дітям і дорослим

 

Використовуйте фотографію, зроблену під час останнього відпустки або сімейного свята, і виберіть виготовлення з більш дрібними шматочками, щоб створити унікальний подарунок для дорослих. Завантажте знімок своєї собаки або кішки, щоб надрукувати пазл для дітей. Вибирайте меншу кількість шматочків, щоб дитина могла зібрати мозайку!

 

Бізнесу

 

Використовуйте пазли для просування свого бізнесу! Персоналізовані пазли, які ми створюємо, відмінно підходять для рекламних акцій. Їх також можна використовувати в якості подарунків для бізнес-партнерів і клієнтів, як креативне запрошення або вітання. Подумайте, як ви можете виділитися серед конкурентів за допомогою індивідуальних рекламних матеріалів.

 

Пазл з вашим фото - унікальний презент для будь-якого випадку. Наприклад, ви можете замовити друк фото на пазлах до дня народження, Різдва, Дня святого Валентина, річниці та інших важливих подій. Додатково ми пропонуємо подарункову упаковку для головоломки в розібраному вигляді. Можливі варіанти можна подивитися тут.

Зв'яжіться з нами сьогодні!

Якщо ви хочете дізнатися більше про наші послуги друку пазла з вашим фото, зв'яжіться з нами! Ми відповімо на всі питання і допоможемо вам визначитися з вибором.

bottom of page